subota 29.04.2017.
19:01

"Bavarcima" je potrebna pobeda za overu titule u Bundesligi, za sada su na dobrom putu.

Beta/AP Photo/Matthias Schrader

Nakon kiks Lajpciga protiv Ingolštata, više o tom meču možete pročitati OVDE, Bajern je u prilicu da pobedom na gostovanju Volfsburgu obezbedi novu titulu u Nemačkoj.

Kako stvari stoje izabranici Karla Anćelotija će to i učiniti, poveli su u 19. minutu, strelac je bio David Alaba.

Austrijanac je izveo slobodnjak sa preko 20 metara udaljenosti od gola "Vukova", odlično je šutirao i matirao nemoćnog Katilsa za vođstvo Bajerna od 0:1.

Alabi je to treći pogodak ove sezone, ima upisane i četiri asistencije u elitnom rangu Nemačke, a nema sumnje da je ovo jedan od lepših, kao i da ima ubedljivo najveću težinu.

Videćemo kako će se stvari razvijati do kraja utakmice, Bajern je samo tri minuta nakon pogotka Alabe, koji možete pogledati u nastavku, imao priliku da preko Levandovskog poveća prednost, ali je Kastils bio na visini zadatka te je sačuvao svoju mrežu.