Aleksić strelac u "pokeru" Bašakšehira, fudbaleri Kajzerija napunili sopstvenu mrežu

nedelja 22.12.2019.
17:20

Ekipa iz Istanbula ubedljivo je slavila u Kajzeriju.

EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

Fudbaleri Bašakšehira slavili su u 16. kolu turske Super Lige kao gosti protiv Kajzerija, rezultatom 1:4 (1:2).

Poveli su u petom minutu, autogol je postigao Lopes.

Samo pet minuta kasnije, Kula postiže još jedan autogol, Bašakšehir je poveo sa 2:0.

U finišu prvog dela igre Kravets za razliku od Lopesa i Kule pogađa pravu mrežu, Kajzeri je prepolovio zaostatak.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon samo tri minuta igre u nastavku Demba Ba vratio dva gola prednosti ekipi Bašakšehira.

Srpski fudbaler Danijel Aleksić je na teren ušao u 86. minutu umesto Elije, da bi u trećem minutu nadoknade postigao pogodak na asistenciju Topala za konačnih 1:4 u Kajzeriju.