Artur promenio ploču, ostvario je san, drugi put?

Autor: Milovan Longinov
sreda 02.09.2020.
17:51
Izvor: Sportske.net

Artur Melo je danas i zvanično predstavljen kao novi fudbaler Juventusa.

Twiiter/FC Juventus
Twiiter/FC Juventus

Povezane vesti

Brazilac je u jednom od najčudnijih poslova ovog leta pojačao Juventus za 72 miliona evra, ali je Barsa uzvratila sa 12 manje za transfer Miralema Pjanića, i tako su oba kluba "ispeglala" finansijsku godinu.

Artur je po povratku u Barselonu 30. juna bio sklonjen, potom je sam odbio da trenira i nije odigrao niti jedan minut od kako je zvanično postao član Juventusa.

Zbog svega toga, njegova promocija danas je bila i tema u Kataloniji, a naročito zbog izjave da mu je igranje sa Kristijanom Ronaldom ostvarenje sna.

"Imao sam privilegiju da igram sa mnogim velikim igračima, ali igranje s Ronaldom je poput ostvarenja sna", rekao je između ostalog Brazilac.

Izjava o Ronaldu nije jedina zbog koje je promenio ploču, jer sada tvrdi da je oduševljen dolaskom u Juventus, iako je nedeljama bio jedini koji je kočio "trampu".

"Ovo je jako poseban dan za mene. Želim da se svima zahvalim na najboljoj mogućoj dobrodošlici. Biti ovde je unikatna privilegija, Juve je klub sa čudesnom istorijom. Projekat Juventusa je ekstremno ambiciozan i ja sam želeo da budem deo toga. Osvojiti Ligu šampiona bilo bi sjajno i radićemo svom snagom da to ostvarimo. Jedan od razloga zašto sam prešao u Juve je mogućnost igranja s velikim igračima koji su jako ambiciozni"
, rekao je Artur Melo.

Očekivano katalonski mediji, a i navijači Barse su na društvenim mrežama podsetili da je Artur gotovo identične stvari govorio kada je došao na Kamp Nou. Doduše, on je i tokom svog dvogodišnjeg mandata sve vreme govorio da mu je san da ostane u Barsi dugi niz godina i da igra pored najboljeg ikada - Lea Mesija.

Brazilac je zanimljivo izabrao dres sa brojem 5, koji je pripadao Miralemu Pjaniću.

baner

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

4 Komentara

Ili komentariši kao gost:
avatar
Crveni Lucifer
Wednesday, 02.09.2020
19:00

Lik dugo kocio dogovar ali kada je video u kakav cirkus se pretvara barsa brze bolje pobegao, bistar mali

avatar
The_Matrix
Wednesday, 02.09.2020
18:45

Nista cudno, svi to rade

avatar
RealisticChelseaFan
Wednesday, 02.09.2020
18:15

Sigurno nece reci da nikada nije imao zelju da zaigra za Juventus, nego da je nateran...

avatar
IMUN NA MINUSE(VE)
Wednesday, 02.09.2020
17:53

Sledeci je Nejmar:-D