Atalanta ispustila 3:0, iznenadila i Specija!

subota 06.02.2021.
16:56

Sasuolo bez bodova, Atalanta samo jedan.

EPA-EFE/PAOLO MAGNI

U duelu Sasuola i Specije gosti su odneli sva tri boda danas iako su gubili u jednom trenutku. Na kraju 1:2 (1:1).

Kaputo je doveo domaće u prednost u 25. minutu utakmice, ali je Erlić uspeo da izjednači rezultat.

Giasi donosi pobedu gostujućem timu u 78. minutu utakmice.

Filip Đuričić je igrao 64 minuta danas.

Ako je Sasuolo razočarao, šta onda reći za Atalantu?

Oni su na svom terenu vodili sa 3:0 protiv Torina i nisu pobedili na kraju, iako je Torino veoma slab ove sezone, pa možemo reći i da Atalanti treba velika promena ukoliko želi u Ligu šampiona i naredne sezone.

Iličić je u 14. minutu doveo domaće u prednost, da bi Gosens pet minuta kasnije duplirao vođstvo.

Muriel je u 21. minutu pogodio za ogromnih 3:0.

Ipak, pred kraj prvog poluvremena penal za Torino, Beloti iz drugog pokušaja uspeva da pogodi za 1:3, a onda u 1. minutu nadoknade Bremer smanjuje na 3:2.

Čekali smo do 84. minuta na novi gol, i onda Verdi centrira, pravo na glavu Bonacoliju za konačnih 3:3.

Saša Lukić je igrao prvo i desetak minuta drugog poluvremena.