utorak 01.08.2017.
19:42

Madriđani gaze i bez novajlija, pali Napolitanci.

EPA/VICTOR LERENA

Napoli je propustio veliku priliku da povede u prvom poluvremenu,pošto je Milik promašio penal u 34. minutu, pa se na pauzu otišlorezultatom 0:0.

Ipak, Napoli je u 56. minutu ipak došao u vođstvo pošto je Kaljehon iskoristio asistenciju Gulama.

Sari je u 63. minutu napravio pet izmena, a nakon što su izašli najbolji igrači Napolija, Milik, Hamšik, Alan, Insinje i Albiol, i to su Madriđani znali da iskoriste.

U 72. minutu, proradio je i tandem Grizman-Tores, pošto je Francuz pronašao Spanca, a ovaj pogodio za 1:1.

Grizman je napravio dar-mar, pronašao "El Ninja", a ovaj petom maestralno pogodio mrežu. Ovo je bez sumnje potez dana na startu Audi kupa:

Deset minuta kasnije, Lukas je pronašao Vijeta, a ovaj postavio konačnih 2:1.

U finišu meča, Dijego Godin je zaradio drugi žuti karton i direktno isključenje, ali je Atletiko i pored toga sačuvao pobedu.

20:30

Ajde razumem tu pricu, kao mi smo ratnici koji ne odustaju, ali u prijateljskoj onakvo ponasanje kapitena... Meni je ovo jadno i zvog toga ih ne volim. U redu je biti ratnicka ekipa, ali lik dva puta za redom startuje kao da je finale LS.

DocJ99
20:27

Atletiko kao po obicaju, grubo, neatraktivno, Napoli bolji ali spanska ekipa uz vise srece do pobede

[PL]MUTD
20:25

Radi ovakvih karaktera fudbal propada. Simeone je odlican trener ali njegove metode nisu za svaku pohvalku. Taj 'ratnicki duh' na prijateljskim, pripremnim mecevima je sulud. Pa pogledajte samo gde oni prljavo igraju. Dobijaju crvene kartone na pripremnim mecevima. Cak se i penali sude protiv njih. Ogavni su i imaju sve manje pristalica.

MSSZRMK
20:19

Kaljehon uvek bio solidan igrac.

ROBERTOFIRMINO9
20:10

Gospodin, Fernando je u Liveru pravio dar mar. Ponekad podseća na njega, samo na trenutke.

scofield
20:54

Ne podseca uopste. Da podseca bar malo bio bi medju najboljim napadacima. On je u liverpulu bio u top 3 igraca sveta, nezaustavljiv.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
19:46

jadan je ovaj atletiko...prijateljska utakmica oni igraju neverovatno grubo,mnogo ostrih startova,pa samo godinov start je van svake pameti povredio je igraca i to na kraju utakmice...simeone slavi kao da je osvojio ligu sampiona

Futuro Capitano
20:19

Uzas, ulece momku od 20 godina kao da mu pola familije pobio i to na prijateljskoj sto kazes. Vecina igraca atletika ne moze da pokaze svoj maksimum zbog ove taktike ne znam ni kako da je nazovem

puyol
21:10

Nazalost siledzijama koje kvare fudbal se previse gleda kroz prste da ima reda Uefa bi mu udarila jednu 3-4 meseca zabrane igranja bez obzira sto je prijateljska utakmica