Bajern isprašio Mihine "Rosonere"!
Autor: Mihajlo Vidojević
utorak 04.08.2015.
22:39
Izvor: Sportske.net
Aktuelni šampion Nemačke savladao je Milan u polufinalu "Audi Kupa" pa ćemo u borbi za trofej gledati okršaj Bajerna i madridskog Reala.

BETA/AP Photo/Kerstin Joensson
Povezane vesti
Fudbaleri Bajerna dokazali su u utorak da se u datom momentu nalaze daleko ispred kolega iz Milana koje su preslišali u polufinalu "Audi Kupa" u Minhenu.
Šampion Nemačke slavio je sa 3:0 (1:0) u drugom polufinalnom susretu na "Alijanc Areni" a rezultat najbolje oslikava stanje stvari na terenu i inferiornost Mihajlovićeve ekipe.
Bajern je od prvog do poslednjeg minuta kontrolisao dešavanja na terenu a ubedljiv trijumf izborio je u završnici susreta kada je odbrana Milana pravila početničke greške.
Prvi gol na meču postigao je Bernat u 24. minutu nakon što je njegov udarac izblokiran a Dijego Lopez uhvaćen na krivoj nozi. Mario Gece duplirao je prednost Bajerna u 74. minutu, a tačku na trijumf domaćih stavio je Robert Levandovski pet minuta pre kraja susreta.
Fudbaleri Bajerna u finalu će se sastati sa Real Madridom koji je ranije danas eliminisao Totenhem. U meču za treće mesto sastaće se Milan i Totenhem.
Šampion Nemačke slavio je sa 3:0 (1:0) u drugom polufinalnom susretu na "Alijanc Areni" a rezultat najbolje oslikava stanje stvari na terenu i inferiornost Mihajlovićeve ekipe.
Bajern je od prvog do poslednjeg minuta kontrolisao dešavanja na terenu a ubedljiv trijumf izborio je u završnici susreta kada je odbrana Milana pravila početničke greške.
Prvi gol na meču postigao je Bernat u 24. minutu nakon što je njegov udarac izblokiran a Dijego Lopez uhvaćen na krivoj nozi. Mario Gece duplirao je prednost Bajerna u 74. minutu, a tačku na trijumf domaćih stavio je Robert Levandovski pet minuta pre kraja susreta.
Fudbaleri Bajerna u finalu će se sastati sa Real Madridom koji je ranije danas eliminisao Totenhem. U meču za treće mesto sastaće se Milan i Totenhem.
38 Komentara
Bruce Wayne
Prvi gol čista sreća, drugi gol svaka čast Geceu na odličnom šutu, treći gol je kad je Milan bio bez 9 igrača iz prve postave. Tako da, nije Bayern spustio navijače i igrače Milana, Milan je u sred priprema, Bayern-u već počela sezona..
Opet seva Robert Lewa! :)nSamo tako majstore, rešetaj protivničke mreže!
Ovo treba da pokaze vlasnicima MIlana i Galijaniju da je odbrana suplja i da fali stoper, mozda i neki vezista umesto Montoliva. Realno Bajern je daleko iznad Milana trenutno, ali ovo su samo prijateljske, i ako je pokazalo slabosti Milana to znaci da sad iam da rade jos vise, pod pritiskom su pokli u zadnjoj liniji. Jos su u fazi priprema i Miha trenutno dere sa fizickom spremom verovatno su i umorniji malo.
DjovaneElber
Jedan trening onako laganiji :) Kakav volej Lewe strasnoo
Naprednjak
Miler sa još jednom sjajnom asistencijom. Tomas i Robert su naš novi veliki tandem.
INTERnacionalista
..extra,nije mi sto je Milan razbijen nego sto se Miha mnogo raspricao,taman da se prizemlji!
Liquid Swords
Koliko ja volim sto su nas pobedili ovako. Zasto ? Prosto, da uvide ljudi da su neophodna nova pojacanja pre svega u sredini zatim u odbrani, bolje da to uvide sada na ovim prijateljskim utakmicama nego kad krene sezona, onda je gotovo. Dakle, kreator igre poput Pogbe, Matuidia, Veratia, Mate ili Modrica je neophodan. Naravno, ne njihove klase, ali taj tip igraca. Pozdrav
Golzalo Higuain
šuti
Lord Bobinho10
Spustio ih je Bajern tacnije fanove Milana sa ovog sajta zbog one utakmice sa Realom koja je bila takodje prijateljska.
barça mes que un clu
Daglas Kosta, kakva je to samo igracina. Odusevio me kako je odigrao. Bayern ce dosta doboto njegovim dolaskom.
DjovaneElber
Ubija decko!Svaki njegov centarsut prilika
barça mes que un clu
Evo i sad gledam protiv Reala kida isto.
SAB
Krivo mi sto ga Celsi nije doveo.
rasko
Realno priče da je Milan favorit za Skudeto ne piju vodu,čak i da dođu Ibra,Vicel,Romanjoli,ako njih trojica budu tu biće ozbiljni kandidati za drugo i treće mesto,ali Skudeto sigurno ne
Kakav volej Roberta. Ovo se ne viđa baš često.
Amar Zo
Dominacija!!!!
Al-Ahli najtrofejniji na svetu
milan treba da je srecan sto je izgubio samo 3-0...bajern na svakoj poziciji ima svetske igrace dok milan nema nijednog igraca koji je svetska klasa...gvardiola im izveo drugi sastav dok je glavne igrace cuvao sutra za real madrid
rossonero_t
Uopste nisam znao da su Bernat, Vidal, Lahm, Boateng, Gotze, Costa, Lewandowski, Muller i Alaba druga postava. Ipak hvala na obavestenju.
SAB
Gotze jeste vecinom druga postava. Nema on tu minutazu koju bi trebalo da ima, dok je Daglas sada dosao i ne zna se jos da li ce biti prva postava.
INTERnacionalista
..i Miler i Alaba i Levandovski su usli u drugom poluvremenu,posto vidim nisi gledao utakmicu! Milan je bio u full sastavu dok su za Bajern igrali nekakvi Hojbjerg ,Green,Urleich,Kimmich,Gaudino...ne daj boze da su tu jos bili Roben i Riberi,ne smijem ni da pomislim!
stevan_vasic90
Bernat,Gotze,Costa,Vidal i Lewandowski jesu...
Al-Ahli najtrofejniji na svetu
nisu bili svi starteri...kasnije su usli miler,lewandowski alaba
Mario Götze - Return
Odlicna partija pogotovo mi se svidela igra u prvih 30 min kada smo igrali brz i lep fudbal,bili smo veoma agresivni na rivala i to je bilo extra kasnije smo umrtvili igru i previse komplikovali igru,jednostavno u sesnaestercu se puca na gol,Leva par puta omasio zicer ali nmvz.Vidal pokazao da je zivotinja kao i Daglas bili su super.Alaba se polako vraca u formu,Hojberg odlican kao i Bernat za kojeg mi se cinilo kao da jedini sme da sutne na gol.Gece ne prima dovoljno opti ali kada god ju je primio napravio je dribling ili uposlio suigraca i sto je najbitnije dao je gol i zapusio kriticarima usta,pokazao je kada je u startnih jedanaest da uvek daje gol.Realno je rezultat trebao biti 5-6 0,ali nismo imali srece.Sve najj Mihajovicu sa Milanom zelim mu da bude u top 3 u Italiji.
ppera 1
Milan je, kako sam i očekivao, smešna ekipa. Uprkos tome sjajno su prošli što su izgubili samo sa 3:0. Sa druge strane Bayern je vrlo jaka ekipa i nisam siguran da će Real imati neke velike šanse u finalu, ali očekujem (ili barem priželjkujem) dobru utakmicu...
juventino
Inace prijateljske su mjerilo..
Coa
slazem se sa tobom, posebno sto u italiji ima jos 18-19 da do pocetka sezone, ali kolika je se galama digla nakon onih 0-0 sa Realom da mi je cak i malo drago sto ih svi spustaju.