Bane Ivanović ponovo sa kapitenskom trakom!
Autor: Darko Mitrović
nedelja 29.07.2018.
16:31
Izvor: Sportske.net
Priznanje za srpskog asa.
EPA-EFE/FILIP SINGER
Povezane vesti
Luka Jović - Nekad ''srpski Falkao'' i ''srpski Luis Suarez'', a danas?
Feđina poruka na rastanku: ''Maribor će imati velikog navijača u meni...''
Skandal na meču Al-Hilala - "Poklon" Sergeju zbog kojeg je Ronaldo besan! (VIDEO)
O'Nil veruje da će Hartsova bajka da potraje: "To može da bude samo dobro..."
Ovog vikenda počela je nova sezona u ruskoj Premijer ligi, a Zenit je startovao pobedom na gostovanju ekipi Jeniseja.
Tim iz Sankt Petersburga slavio je sa 2:0, ali našu najveću pažnju privukla je činjenica da ih je kao kapiten predvodio naš reprezentativac Branislav Ivanović.
Znate već da mu je kapitenska traka nedavno oduzeta u reprezentaciji Srbije i ta uloga pripala Aleksandru Kolarovu, ali nije dugo čekao da makar u svom klubu ponovo postane kapiten.
Kada je sama utakmica u pitanju, ekipi Zenita je dugo trebalo da slomi otpor rivala, koji je odolevao do 81. minuta utakmice. Tada je Dzjuba doveo Zenit u vođstvo, a četiri minuta kasnije Kuzjaev je postavio konačnih 2:0.
U poraženoj ekipi Rade Dugalić je odigrao svih 90 minuta, a u drugom poluvremenu priliku da zaigra dobio je Marko Obradović.
-
2 Komentara
Man united
кликбејт ;)
Radovan Filipovic
Samo za nas nisi podoban kapiten...