Barsin ples protiv Majorke, četiri gola za poluvreme, koji je najspektakularniji?!

subota 07.12.2019.
22:06

Fantastična igra "Blaugrane" u prvih 45 minuta protiv povratnika u najviši rang.

EPA-EFE/Alejandro Garcia

Razigrana je Barsa protiv ekipe Majorke, a o tome svedoči i rezultat nakon prvih 45 minuta igre.

Vode sa 4:1 na svom "Kamp Nou", ne zna se koji gol je lepši.

Poveli su na neverovatan način u sedmom minutu, Ter Štegen je poslao loptu ka Grizmanu, Francuz je pobegao odbrani rivala i lobovao Reinu za 1:0.

Zatim, igrao se 17. minut kada je Mesi iz mesta poslao neverovatan udarac ka golu rivala, Reina nemoćan, skinuo je Argentinac paučinu iz ugla gola gostiju i duplirao prednost Barse.

Uspela je Majorka da uzvrati u 35. minutu, iskusni Sevilja je proigrao Budimira, ovaj uputio udarac iz kaznenog prostora, lopta je zakačila Lenglea i prevarila Ter Štegena za 2:1.

Ipak, to je bilo sve od gostiju, u 41. minutu nova majstorija Mesija, sjajan udarac sa ivice kaznenog prostora, ponovo Reina nemoćan, 3:1.

Samo dva minuta kasnije, majstorija Suareza, dobar pas De Jonga, lopta je stigla do Urugvajca, koji je pred golom rivala odlučio da šutira petom, genijalno je to izveo i zatresao mrežu Majorke za ovacije na stadionu u Kataloniji.