subota 17.03.2018.
22:51

Nova pobeda ekipe iz Sevilje koja je sve bliža mestu koje vodi na evropsku scenu.

EPA-EFE/Jose Manuel Vidal

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 29. kola španske Primere, Betis je na svom terenu lako savladao ekipu Espanjola rezultatom 3:0.

Prvo poluvreme obeležio je pogodak koji je u 34. minutu postigao Firpo Žunior, na asistenciju Budebuza.

A posle asistencije, Budebuz je u 56. minutu postigao i gol kojim su domaći duplirali prednost, dok je konačnih 3:0 postavio Gerero trinaest minuta kasnije.

Ovom pobedom Betis je na tabeli stigao Đironu na sedmim mestu sa 43 boda, a Espanjol je ostao na 13. mestu sa 35 osvojenih bodova.

Ranije danas, Hetafe je kao gost savladao Real Sosijedad sa 2:1, Valensija je pred svojim navijačima bila bolja od Alavesa (3:1), a La Korunja i Las Palmas su podelili bodove (1:1).