Bez golova u Birmingemu, umalo tuča saigrača!

22:50

Ne tako zanimljiva utakmica danas na stadionu Aston Vile.

Screenshot
Screenshot

Aston Vila je u okviru 5. kola Premijer lige Engleske dočekala Vest Hem junajted, a promene rezultata od početka pa do kraja nije bilo - 0:0.

U 14. minutu šansa za Aston Vilu, Vesli je bio u odličnoj situaciji kada je glavom pokušao da ugrozi gol golmana protivničkog tima, ali je šutirao pored gola.

Nešto grublja igra tokom prvog poluvremena i jednog i drugog tima, dosta nervoze je viđeno od strane oba kluba, a posebno kod domaćih koji su se umalo pobili između sebe.

Učinili su to Tajron Mings i Anvar El Gazi, pretili su jedan drugom, pitanje je šta se dešavalo u svlačionici tokom poluvremena i da li su dobili po vaspitnu meru od strane svog trenera.

Aston Vila je imala i igrača više u poslednjih 20-25 minuta, pošto je Masuaku dobio drugi žuti karton, ali nisu domaći uspeli da iskoriste tu prednost.