ponedeljak 27.08.2018.
23:53

Utakmicom na ''San Mamesu'' kompletirano drugo kolo španske Primere.

EPA-EFE/LUIS TEJIDO

U poslednjoj utakmici drugog kola, Bilbao je na svom terenu osvojio samo bod protiv Ueske, iako je imao dva gola prednosti. Na kraju - 2:2.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, a tek što je počelo drugo, Susaeta je doveo Bilbao u vođstvo. Na 2:0 povisio je Beršiš u 63. minutu i tada se činilo da bodovi ostaju na ''San Mamesu''.

Međutim, osam minuta kasnije, Miramon je vratio goste u igru, vratio im nadu da mogu da izbegnu poraz, a do izjednačenja su stigli u finišu meča, u 87. minutu kada je Avila pravim projektilom sa ivice kaznenog prostora postavio konačnih 2:2.

Posle ovakvog ishoda, obe ekipe imaju po četiri osvojena boda posle prva dva kola.