Bilbao spasio bodove na Majorki u 96. minutu

20:56

Šok za doaće u finišu.

EPA-EFE/CATI CLADERA

Fudbaleri Majorke i Atletik Bilbaa odigralisu 1:1 u 32. kolu španske La lige.

Prilično izjednačena borba vodila se na Majorci u prvom delu meča. Po četiri šuta uputila su oba tima, Bilbao je bio nešto konkretniji, imali je jedan šut u okvir gola, međutim nije bilo pogodaka.

Udrugom poluvremenu Bilbao je napadao i igrao mnogo ofanzivnije, tri pogotka ka golu Predraga Rajkovića, ali ipak bez realizacije.

Međutim, Majorka je stigla do prednosti preko Kang in Lina. Primio je pas Murićia i postigao pogodak za 1:0 u 58. minutu

Do kraja nije bilo velikih uzbuđenja, ali je u šestom minutu nadoknade Bilbao ipak spasio bodove. Igrač domaćih igrao je rukom u kaznenom protoru, pa je sudija svirao penal. Injaki Vilijams je lako realizovao gol za konačnih 1:1

Posle ovog meča, Bilbao je sedmi sa 47 bodova, dok je Majorkana deobi 10.  pozicije sa Gironom sa 41 bodom.