subota 07.11.2020.
22:52

Dijego Simeone i njegov Atletiko lagano slavili na stadionu "Vanda Metropolitano".

EPA-EFE/PETER POWELL

Do današnjeg dana ekipa Kadiza je imala maksimalan učinak na gostovanjima od četiri pobede i gol-razliku od 6:0.

Ipak, od danas imaju gol-razliku 6:4 pošto su poraženi sa 4:0 (2:0) od Atletiko Madrida na stadionu "Vanda Metropolitano".

Prvi gol smo videli u osmom minutu kada je Žoao Feliks pogodio, golman gostiju je napustio gol liniju i nije uspeo da se vrati da odbrani udarac Feliksa.

Ovaj gol je značio prvu kapitulaciju Kadiza na gostovanjima, a to je dalje značilo i da im je moral daleko slabiji nego što je bio pre ovog gola.

Već u 22. minutu su primili drugi gol, Ljorente je bio strelac, nekako je čačkao loptu i na kraju je isčačkao, šutirao i - pogodio.

Konačnih 3:0 postavlja Luis Suarez u 51. minutu duela, bila je to odlična kontra, Urugvajac lagano realizuje ovakve šanse 1 na 1 sa golmanom.

Nije to bilo sve od Atletika, stigli su do još jednog gola, a strelac je ponovo bio supertalentovani Žoao Feliks.