subota 26.08.2017.
20:34

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda upisali su novi trijumf u nemačkoj Bundesligi.

Epa/Bernd Thissen

Izabranici Pitera Bosa dobro su otpočeli sezonu u Nemačkoj. Nakon pobede protiv Volfsburga u gostima, sada je na "Signal Iduna Parku" savladana Herta. Na kraju je bilo 2:0 (1:0).

Obamejang je nastavio da rešeta, nakon što je postigao gol u prvom kolu i danas je bio precizan.

Igrao se 15. minut, Sahin je ubacio prizemnu loptu sa leve strane, a Gabonac se našao na pravom mestu i sa lakoćom zatresao mrežu Herte.

Ostalo je do poluvremena 1:0 za "Milionere", a prednost domaćih udvostručio je turski internacionalac Nuri Sahin nakon 10ak minute igre u nastavku.

Turčin je sjajno zahvatio loptu na ivici kaznenog prostora Herte, golman gostiju nije imao nikakve šanse.

Do kraja nije bilo promene rezultat, Borusija je tako upisala i drugi trijumf, prvi su na tabeli sa gol razlikom 5:0, dok je Herta osma sa tri boda.