BL - Šest golova u Majncu, "Bikovima" propalo vođstvo od dva gola!

petak 03.05.2019.
22:24

Odličan meč je viđen na otvaranju 32. kola Bundeslige.

EPA-EFE/ARMANDO BABANI

Gosti iz Lajpciga su imali čak dva puta prednost od dva gola, ali su ipak ostali uskraćeni za pobedu. Na kraju konačan rezultat u Majncu 3:3.

U prvom poluvremenu je briljirao odbrambeni igrač gostiju Klosterman. Nemac je u dvanaest minuta igre zabeležio dva gola, oba gola su došla posle asistencije Vernera.

Majnc dolazi do gola u prvom poluvremenu, igrao se 43. minut strelac je bio Onisivo.

Odmah posle pauze gosti ponovo dolaze do dva gola prednosti, igrao se 48. minut kada Verner sjajno koristi asistenciju Forsberga za 1:3.

Domaći ne odustaju, ponovo vraćaju na samo jedan gol razlike posle kornera u 67. minutu, gužvu u šesnaestercu gostiju odlično koristi Musa Niakte.

Konačno poravnanje rezultata domaćima donosi rezervista Mateta, Francuz koristi sjajnu asistenciju Boetiusa za 3:3 u 83. minutu.