sreda 01.03.2017.
19:52

Izabranici Luisa Enrikea su već u ranoj fazi meča stekli dva gola prednosti.

BETA/AP Photo/Manu Fernandez

Barselona je na svom "Kamp Nou" dočekala Sporting Hihon u 25. kolu španske Primere, a nakon samo 11 minuta igre, domaćin je vodio sa 2:0.

Igrao se deveti minut kada nije uspela ofsajd zamka gostiju, Mesi je ostao sam ispred golmana Sportinga, kog je lukavo lobovao glavom.

Na drugi gol čekalo se manje od 120 sekundi, Luis Suarez je u svom stilu prošao po levoj strani, uputio je udarac iz gotovo mrtvog ugla, ali je lopta nekako našla put ka mreži.

Pogodila je defanzivca Hihona Rodrigeza i skrenula u mrežu gostiju.

Oba gola pogledajte u nastavku, a kako stvari stoje Sportingu se u Kataloniji sprema prava katastrofa.

Barsa pokušava da u što boljem raspoloženju dočeka Pari sen Žermen u revanš meču 1/8 finala Lige Šampiona, kako su iz Pariza ispraćeni sa četiri gola u mreži.

Do revanš susreta sa "Svecim", pored večerašnjeg meča sa Hihonom, izanbranike Luisa Enrikea očekuje i meč 26. kola španske Primere u subotu, kada će takođe na svom stadionu dočekati Seltu.