Bod za Genčler - Lukavi Škuletić iskoristio Lukačev kiks

subota 17.03.2018.
15:39

Srpski internacionalac Petar Škuletić doneo je bod ekipi Genčlerbirligija golom koji je postigao u trećem minutu nadoknade vremena posle greške bivšeg saigrača.

EPA/YURI KOCHETKOV

Fudbaleri Genčlerbirligija nastavljaju sa grčevitom borbom za opstanak u turskoj Super ligi. Nakon dva vezana poraza tim za koji nastupa naš Petar Škuletić stigao je do boda u susretu sa Akhisarom.

Utakmica je završena rezultatom 1:1 (0:1) a gol vredan boda za Genčler je postigao srpski internacionalac Petar Škuletić.

Gosti su vodili od 43. minuta prvog dela golov Ukrajinca Evgena Selezneva, a činilo se da će Akhisar poneti sva tri boda iz Ankare jer je uspeo da odoli sve do sudijske nadoknade.

U trećem minutu nadoknade vremena Škuletić je napao dubinsku loptu i svojim potezima izazvao pometnju u odbrani gostujućeg tima.

Bivši golman Partizana Milan Lukač krenuo je na loptu, u jednom momentu se činilo da je ima u rukama ali se ona odbila pravo na nogu Škuletiću koji je iskoristio kiks bivšeg saigrača i postigao izjednačujući gol.

Na taj način Genčlerbirligi je stigao do važnog boda ali tim iz turske prestonice u poslednjih osam kola čeka velika borba za opstanak jer trenutno zauzima šesnaesto mesto na tabeli sa 27 bodova.