sreda 06.01.2016.
21:35

Kad Argentinac podesi nišanske sprave, protivniku nema spasa.

BETA/AP Photo/Manu Fernandez

Barselona je prvo poluvreme večerašnjeg meča protiv Espanjola rešila u svoju korist, i to zahvaljujući golovima Lea Mesija.

Posle ranog vođstva gostiju, Mesi je u 13. minutu postigao svoj prvi gol u 2016. godini, a možete da ga vidite OVDE.

Pola sata kasnije, fenomenalno je izveo ''slobodnjak'' sa oko 25 metara, iskosa sa desne strane i ''skinuo paučinu'' u levom gornjem uglu gola Espanjola - 2:1.

U prilogu je ovaj projektil.

21 Komentara

Aleksandar Kosic
Thursday, 07.01.2016
11:34

Ovo je takva golcina da boli kako ga je covjek dao!!!

Pique0811
08:22

Kolko je poboljsao sut iz slobodnjaka to nije normalno svaki opasnost okvir gola il gol,pogotov iz daljine ti sutevi nisu jaki al su precizni ko da prackom gadja,uz Calhanoglua najbolji izvodjac

barça mes que un clu
Wednesday, 06.01.2016
23:39

Sta vise reci za ovog coveka. ? Sem najbolji ikada. Kako samo deli asistencije, pa to niko ne moze.

mIadenq
23:38

Ovaj Simke mi upropastava vijesti o Barsi svojim komentarima.

Los Vikingos
02:49

Pokusava da upropasti, ali ispada smesan :-D

El Capitan
20:44

Sve je to ista kompanija, kad odu Ronaldo i Mesi ima da se razbježe svi na svoju stranu.

mIadenq
17:06

Mozda vama navijacima Reala, mene lik smori nacisto kad vidim sta pise a navija za isti klub. Ali razumijem vas i meni su smijesni oni vasi la decima,bobino i kompanija.

Noname123
23:36
pasa
23:30

Pa ti stvarno neznas sta pricas, pogledaj statistiku otog sto nazivas najboljim izvodjacem slobodni udaraca a pogledaj Pjanica.

Don Andres
23:27

evo ima godinu dana kako maestralno, u kontinuitetu, izvodi slobodnjake sa svih pozicija.. cesto nema srece, mislim da je pogodio 7-8 okvira prosle godine..

S-I-M-K-E_
22:43

Ne samo sto je najbolji igrac na svijetu,nego je sada i najbolji izvodjac slobodnih udaraca na svijetu...U poslednjih pola godine pogadja ili precku ili mrezu,druge nema...Genije,carobnjak!