sreda 29.08.2018.
21:36

Vatreno u Solunu

Epa/Sotiris Barbarousis

Grčki klub pokušava da izbori igranje u grupnoj fazi Lige šampiona, a imaju pozitivan rezultat iz prve utakmice.

Pre osam dana su igrali u Lisabonu, a Paok je uspeo da izbori 1:1, a postigli su i vrlo važan gol u gostima.

Prijović je u 13. minutu postigao vrlo bitan gol za grčki tim, ali je Benfika vrlo brzo uzvratila udarac, i čak dva puta za samo 6 minuta uspela da matira golmana Paoka. Prvi put iz kornera, a drugi put sa bele tačke.

Srpski napadač je postigao gol u 13. minutu nakon fantastične asistencije Mauricija, ali vrlo brzo nakon toga je Benfika izjednačila, a zatim i potpuno preokrenula rezultat. Žardel je bio precizan u 20. minutu, nakon odlično izvedenog kornera Picija, dok je sa bele tačke siguran bio Salvio u 26. minutu.

Prvi gol koji je postigao Prijović možete da pogledate OVDE.

Gol Žardela možete da pogledate OVDE.

Gol Salvija sa bele tačke možete pogledati OVDE.

Lepo je počelo za Paok, ali sada moraju da jure da postignu dva gola jer i u slučaju nerešenog rezultata prolazi Benfika.