nedelja 02.09.2018.
20:33

Reprezentativac Srbije debitovao za novi klub.

EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

U drugom kolu nemačke Bundeslige, Herta je u Gelzenkirhenu savladala domaći Šalke sa 2:0.

Dilrosun je u šestom minutu morao da zameni Rekika zbog povrede, a upravo je novajlija iz Mančester sitija nakon lepog proboja po levoj strani asistirao Ondreju Dudi za vođstvo Berlinaca.

Još jednom se potvrdilo staro pravilo da sledi kazna za velike promašaje pošto je samo minut ranije Kaliđuri propustio priliku da sa penala dovede svoj tim u prednost.

U drugom delu igre izabranici Domenika Tedeska su krenuli na sve ili ništa i dobili - ništa.

Samo još jedan pogodak u svojoj mreži nakon crvenog kartona Konopljanke u 95. minutu.

Marko Grujić je odigrao čitavih 90 minuta na debiju za Hertu, dok Matija Nastasić nije ulazio sa klupe.