Bundesliga - "Jarčevi" slavili na gostovanju fenjerašu

petak 06.03.2020.
22:05

Paderbornu polako izmiče status prvoligaša.

Epa/Rolf Vennenbernd

Fudbaleri Kelna slavili su u Paderbornu rezultatom 1:2 (0:2) na premijeri 25. kola Bundeslige.

Gosti su poveli u 28. minutu, strelac je nakon kornera sa desne strane bio Mere.

Samo osam minuta kasnije, stajalo je 0:2 na semaforu, sjajan gol nemačkog reprezentativca Jonasa Hektora, Ut je upisao drugu asistenciju na utakmici.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nadu domaćeg sastava u 73. minutu probudio Srbeni, nakon centaršuta Progera sa desne strane.

Mogao je samo par minuta kasnije Modest ponovo da odlepi "Jarčeve", ali je tukao pored gola iz dobre pozicije, u nastavku nije bilo izglednijih prilika, Keln je zadržao prednost i slavio.

Nakon ovog trijumfa su 10. na tabeli sa 32 osvojena boda, imaju ih duplo više od današnjeg protivnika, koji je zakucan za dno tabele.