petak 22.02.2019.
22:32

Domaćini nisu mogli do potpunog preokreta u drugom poluvremenu.

Epa/Srđan Suki

Štutgart prekinuo seriju od pet uzastopnih gostujućih poraza u Bundesligi, domaćini imaju za čim da žale. Konačan rezultat na "Vezeru" 1:1!

Na otvaranju 23. kola Bundeslige Verder Bremen je ugostio fudbalere iz Štutgarta.

Popularne "Švabe" su munjevito započele meč i postigli gol za vođstvo već u prvom minutu!

Strelac je bio Stiven Zubar koji je postigao gol i u prošlom kolu protiv RB Lajpciga.

Domaći su bili u šoku što je u par navrata mogao da iskoristi veteran Mario Gomez, ali je golman domaćih Pavlenka bio siguran na svom golu.

Imali su i fudbaleri Verdera par prilika, ali do izjednačenja stižu tek na kraju prvog dela igre.

Strelac fenomenalnog gola sa nekih 18 metara je Dejvi Klasen u 45. minutu susreta za 1:1 na poluvremenu!

U nastavku susreta klub iz Bremena je imao inicijativu, ali Nuri Sahin ne koristi priliku u 71. minutu.

Meč se završio podelom bodova što Štutgart ostavlja na poziciji 16 dok se Verder penje za jedno mesto na poziciju devet.

Miloš Veljković nije dobio priliku u domaćem timu na ovom meču.