BURNO FINALE! Pljuštala isključenja, PAOK osvojio trofej!

subota 12.05.2018.
21:32

Nisu uspeli u trci za titulu, ali zato su u Kupu pokazali pravo lice protiv novog šampiona.

Epa/Sotiris Barbarousis

Fudbaleri solunskog PAOK-a osvojili su Kup Grčke, pošto su večeras savladali ekipu AEK-a rezultatom 2:0!

Prvo poluvreme obeležio je jedanaesterac za Solunjane, koji u 25. minutu nije uspeo da iskoristi najbolji strelac PAOK-a i reprezentativac Srbije Aleksandar Prijović.

Tako se na vođstvo PAOK-a čekalo sve do 65. minuta, kada je Vijerinja iz slobodnog udarca pogodio za 1:0, a prava bura usledila je petnaest minuta kasnije, kada su isključeni Vranješ u ekipi AEK-a i Mauricio iz PAOK-a.

Promene rezultata nije bilo sve do trećeg minuta nadoknade vremena, a onda je Prijović asistirao Pelkasu koji stavlja tačku na ovaj meč - 2:0, slavlje Solunjana moglo je da počne.

Ali, pre slavlja još jedan crveni karton koji je u pobedničkoj ekipi zaslužio Varela. Naravno, to nije pokvarilio raspoloženje Prijoviću i ekipi koja na najbolji način završava ovu sezonu.