subota 24.02.2018.
23:17

Pa ovo je hit!

EPA-EFE/ALBERTO ESTEVEZ

Barselona je deklasirala Đironu rezultatom 6:1, ali fudbalski spektakl nije jedina tema u španskim medijima.

Naime, u finišu utakmice, Alba i Suarez su imali nameru da zarade po žuti karton, kako bi se "očistili" u meču sa Las Palmasom i spremno dočekali veliki derbi sa Atletiko Madridom naredne nedelje.

Alba je u jednom napadu startovao sa leđa, potom je mahao rukama ka sudiji kada mu nije svirao faul, da bi iz trećeg pokušaja, kada je povlačio igrača sa leđa dobio javnu opomenu.

Potom je na scenu stupio Suarez, koji je takođe u tri navrata pokušao da dobije karton, ali deluje da je glavni sudija ovaj put sabrao dva i dva i skontao šta je cilj napadača Barse.

Suarez je prvo uzeo da izvede aut i namerno odugovlačio, a potom je u nastavku napada sa leđa vukao protivnika, a kada je sudija svirao faul, počeo je da protestuje, ali ni to nije vredelo.

Alba nema pravo nastupa na Kanarskim ostrvima, dok Suarez mora da bude oprezan, ali deluje da Ernesto Valverde svakako neće rizikovati sa njim pošto mu je potreban odmor.

Komičnu situaciju na kraju pogledajte OVDE.