Čelsi ubedljiv, blistali debitant Pato i Pedro

Autor: Milovan Longinov
subota 02.04.2016.
15:40

Fudbaleri Čelsija pobedili su u gostima ekipu Aston Vile rezultatom 0:4 (0:2) u 32. kolu Premijer lige.

Beta/Nick Potts/PA via AP

U centru pažnje bio je debitant Alesandre Pato. Brazilac je u igru ušao sredinom prvog poluvremena umesto poveđenog Loika Remija i u nadoknadi vremena je dočekao svojih pet minuta.

Prvo je iznudio jedanaesterac, a potom je i preuzeo odgovornost i pogodio sam levi ugao za 0:2.

Prvi pogodak za Čelsija postigao je Loftus-Čik na asistenciju Aspilikuete, dok je treći i četvrti postigao Pedro Rodrigez.

Španac je prvo iskorstio odličnu asistenciju Oskara u 46. minutu, a potom je u 59. pokupio odbijenu loptu i postavio konačnih 4:0.

U samom finišu utakmice Haton je zaradio crveni karton zbog žestokog i nepotrebnog starta nad Loftus-Čikom.

Ova utakmica praktičnio nije imala rezultatski značaj ni za jednu ekipu, Čelsi je sada deveti sa 44 boda, dok je Aston Vila prežaljena sa samo 16 bodova.

Golove sa utakmice pogledajte OVDE.

18 Komentara

RamboBabaManUtd
Sunday, 03.04.2016
11:14

Lepo sam ja skoro rekao za Pato-a, sigurno je lenj na treningu a na terenu razbija, isto kao Aguero.

Forza RoSs0neri
Saturday, 02.04.2016
18:57

Cudo Pato ne igra vise bio je skroz OK.

DrugRaja
17:57

Louftus Cheek igracina.Snazan,brz,tehniku dobru ima i konta igru.Prava zamena za Oskara.Aston Villa ni u CS nece dobro proci koliko su ocajna ekipa na leto moraju da se ozbiljno pojacaju ako misle da se vrate u PL.

Al(a)din
17:43

Konacno i da debituje

West London
16:32

U potpunosti zaslužena pobjeda,svi su odigrali fantastično,najviše me raduje što se daje prilika mladim igračima,koji pokazuju talente i napreduju iz utakmice u utakmicu,pogotovo me raduje RLC conte će od njega napraviti pravog igrača,sad s ovakvim pristupom protiv swansea,i mislim da su 3 boda izvjesna ps.drago mi je zbog kinga konačno je dočekao i taj dan.

BratCescFabregas#4
16:22

Tekst na kraju neprofesionalan. U Premier ligi je sve moguce, tako da nije nemoguce da Chelsea zavrsi u top6, odnosno dodje do mesta za Ligu Evrope. Odlicna utakmica za debitante(ne samo za Pata, vec i za Clarke-Saltera i Miazgu). Fabregas dobar, Mikel dobar, odbrana dobra(ne mogu reci odlicna kad je protiv ovako slabe ovosezonske Ville), Courtois dobar, Oscar veoma dobar u drugom poluvremenu, krila dobra..zao mi Aston Ville, veoma drag klub i zao mi sto se sve ovo desava, uvek je Villa Park bilo vruce gostovanje. Nek im je sa srecom u Championshipu i da se sto pre vrate u Premiership.

16:22

Dobra utakmici ali bile je za ocekivati da Celsi nece imati problema sa Vilo.Fino je videti dosta mladih igraca u ekipi Celsija jer od ovih starijih ocigledno nema koristi.

16:06

Pato je bio odlican,prijatno me iznenadio,nije zaboravio da igra fudbal na najvecem nivou.

Nine
16:04

Pato bio i ostao doktor fudbala. Odusevio sam se kad sam video da ulazi! :) Sto se tice plavaca, ne treba da brinu, svetla buducnost je pred njima, odlicni mladi igraci, samo im treba dati pravu sansu. Pozdrav

Carina
15:58

Pedro je u Celsiju kralj nebitnih golova. Nadam se da ce otici na leto.

SAB
15:54

Odlicna igra, bitno je igrali smo timski. Pato je pokazao danas da nije igrac za bacanje vec moze i dalje da igra na onom nivou kao sto je igrao u Milanu. Pedro prakticno i igrac utakmice. Nema sta, i Pato i Pedro pokazali kriticarima i zapusili usta istima.

brekbaCh
20:35

Pobedili najgori tim Aston Vile od osnivanja.. zapusili mi usta, nema sta. Za Pata i nemam sta da kazem, ali Pedro, kad nije bitno onda je odlican, inace ga nigde nema.

NIKE
15:51

Chelsea osvojio najviše bodova u ligi od dolaska Hiddinka i još nismo poraženi niti jednom, bukvalno da nije bilo onog fijaska sa Mourinhom opet bi uzeli titulu, ali nema veze kako je naredio čika Konte zadržat ćemo najbolje igrače i uz jednog dobrog stopera i veznjaka idemo napasti trofej lige iduće sezone, o Evropi ne maštamo do onog tamo ljeta. Nadam se da će Konte koristiti ovog Loftus Čika momak je klasa za svoj uzrast, Traore isto kad dobije šansu igra odlično, tu su još Zuma, Kristiansen, Miazga, Kenedy, Nathan, Baba, Ake, pa ni Kurtoa nije mnogo stariji - na njima treba izgraditi neki novi plavi tim uz par iskusnijih Kosta, Azar, Fabregas, Matić, Willian, Kvadrado, Bane...

Can Demir
15:49

Odlican rezultat s obzirom da nam nije igralo pola tima (Costa,Willian,Hazard,Cahill,Terry,Zouma),zasluzena pobjeda nema sta.Bravo za Pata i Pedra a posebno svaka cast loftus-ciku na izvrsnoj utakmici.Celzi jednostavno mora sacuvati ove mladje igrace tipa: Loftus,Kenedy a posebno Traore jer u njima ima mnogo potencijala i sljedeca sezona sa Konteom i uz par pojacanja bit ce njihova.Steta za Aston villu veliki su klub ali po trenutnoj igri nisu ni za 2 lige.CFC!

lamps8
15:46

jeste aston vila ispala i raspala ali dobro je celsi odigrao,ovaj amer u odbrani opusten igra kao da ima preko 150 utakmica u premijer ligi,a loftus cik nas najbolji igrac mora mu se dati vecea minutaza imamo mnogo talentovanih igraca koji sledece sezone moraju dobiti sansu ili ce nas napustiti.

The KING(guapo)
15:45

Sprint od Pata je perverzniji nego najbolji dibling Mesija,nema mu ravnog Najveci majstor koji je obukao PLAVI dres uz Zolu,treba napomenuti da je imao ucinak kod postizanja 3 i 4 gola....Jedan je Alesandre Pato sve ostalo je sitna boranija The KING ima nos!