Crveni karton, gol i pad Torina za 15 minuta

ponedeljak 27.09.2021.
22:40

Vanja nije uspeo da sačuva mrežu večeras.

EPA-EFE/ETTORE GRIFFONI

Fudbaleri Torina odigrali su nerešeno meč sa Venecijom. Bilo je 1:1 kada je sudija svirao kraj u poslednjem meču šestog kola Serije A.

Torino je poveo golom Brekala u 56. minutu, koji je lagano uputio loptu u mrežu. Ovaj rezultat bio je aktuelan sve do 79. minuta, a glavni krivac je Điđii.

Điđi je dobio je napravio faul u kaznenom prostoru i sudija je pokazao na belu tačku. Aramu je šutirao u donji levi ugao i srpski golman Vanja Milinković Savić nije imao kud.

Điđi je u međuvremenu dobio i drugi žuti karton, pa su "bikovi" poslednjih 15-ak minuta igrali sa igračem manje.

Saša Lukić odigrao je ceo meč za Torino, ali nije uspeo da ga dovede do pobede.

Venecija je imala u samom finišu odličan napad, ali je Vanja uspeo da sačuva mrežu odličnom intervencijom.

Posle ove utakmice, Torino je deveti na tabeli, dok je Venecija 18.