utorak 27.02.2018.
20:59

Pogledajte gol koji je poništen.

screenshot: Streamable.com

Real Madrid gostuje Espanjolu, nakon prvih 45 minuta je bilo 0:0, a možda i najzanimljivija situacija desila se u 31. minutu kada je viđen gol koji je poništen od strane sudija.

Moreno je postigao gol, ali je po mišljenju sudija bio u ofsajdu.

Na usporenom snimku se ne može sa sigurnošću tvrditi da li je bilo ofsajda, gledajući ocrtane šare na terenu. Reklo bi se da je 19-godišnji Hakimi zakasnio.

Situaciju možete videti OVDE.

21 Komentara

Badr Hari
Tuesday, 27.02.2018
22:57

Ovde je oštećen, a inače je pokraden. I kako to skoro nikada ne biva u utakmicama Reala pravda je stigla u 93. minutu. :D

22:57

Ko da je bitno,utakmica bez znacaja a Realu ne igra vise od pola tima...Za onaj odgovor ranije nisam imao gde da ti pisem...Sto se tice brojanja naravno po potrebi i kontekstu ehheheheh XD

Wednesday, 28.02.2018
00:04

Ma realno tu ste u ligi sampiona lagani moze Real opet da odbrani...

23:26

Hahah :D A za ove utakmice se više i ne nerviram, sad mi je ovo postalo (tragi)komično.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
22:13

A da li je Real ostecen za penal kad je nakon suta Bejla igrac espanjola sa obe ruke zaustavio loptu?

22:09

Nmg da ocenim nije bas neki ugao msm da jesu osteceni ali brate kako je ustopovao loptu lik

zdenkomen
22:09

Pa kao navijač Barse, voleo bih da gol nije poništen, ali realno bili su u istoj liniji, zaustavite u 17 sekundi snimka, prema tome aktivirao se posle prijema lopte, znači ofsajd. Svaka čast sudijama.

12 NEDELJA DO ISTINE
22:06
World is.... REAL
22:05

Nije debelo oštećen, ovo jeste i nije ofsajd. Kako god hoćete. Sem toga i rukomet igrača Espanjola nije sviran, ne vidim tu vest negde.

Garban
22:03

I onda je Real oštećen za čist penal pred kraj prvog poluvremena, katastrofalno suđenje

22:01

sad ce da se sklone realu sa puta u drugom poluvremenu,bez obzira dali ili primili gol...Sto se tice sporne situacije nista novo za Real tak oda me niti iznenadjuje niti iritira...Navikao sam: )