Debi gol Uroša Matića u Danskoj!

nedelja 19.03.2017.
22:03

Mlađi brat zvezde Čelsija, uspeo je da se upiše u listu strelaca po prvi put u dresu Kopenhagena.

Aktuelni prvak Danske hita ka novoj tituli, sada su u 26. kolu bili bolji od Sikeborga na gostovanju, slavili su sa 1:3 (0:0).

Svi golovi su pali u drugih 45 minuta, najpre je domaćina u vođstvo doveo Moro u 61. minutu.

To je probudilo goste, Santander samo šest minuta kasnije poravnava rezultat, da bi Kornelijus u 81. minutu doneo gostima preokret.

Konačan rezultat u 84. minutu postavlja Matić. Ankersen mu je sa desne strane vratio loptu na ivicu kaznenog prostora, a srpski internacionalac sjajnim udarcem na prvu matira golmana Sikeborga za konačnih 1:3.

Matić je proveo svih 90 minuta na terenu, dok bivši napadač Čukaričkog Andrija Pavlović nije bio u protokolu zbog povrede stopala.

Matićev gol pogledajte u nastavku, a odmah ispod možete pronaći i tabelu danske Superlige.