20:20

Pobeda Borusije!

EPA-EFE/ALEX GRIMM

Borba za Ligu šampiona i dalje traje, tamo će igrati Bajern i Borusija iz Dortmunda, najverovatnije Lajpcig i još jedan klub.

Taj jedan će se tražiti između Menhengladbaha i Leverkuzena, a prvopomenuti tim je večeras na svom terenu bez publike savladao ekipu Volfsburga sa 3:0.

Već u 11. minutu Jonas Hofman je uspeo da postigne gol nakon pasa Embola za 1:0, a na drugoj strani 11 minuta kasnije Klaus propušta veliku priliku.

Nova kazna za Volfsburg u 30. minutu, ovoga puta je Ginter poslao loptu u kazneni prostor, Hofman je uspeo da pogodi za veliku prednost.

Imala je Borusija još jednu šansu preko Embola, a onda i 3:0. Lars Štindl uspeva da se dobro snađe u kaznenom prostoru i da postavi konačan rezultat.