Đirona i Atletiko bez pobednika u prvoj utakmici

sreda 09.01.2019.
21:26

Atletiko Madrid nije uspeo da se sa zalihom vrati u Madrid.

EPA-EFE/LAVANDEIRA JR

Đirona i Atletiko Madrid su odigrali nerešeno, 1:1 u okviru prvog meča osmine finala Kupa kralja.

Atletiko je bio bolji tim tokom ove utakmice, stvarali su šanse, a prvu su iskoristili preko Antoana Grizmana. Nikola Kalinić mu je ostavio idealnu loptu, Francuz je uputio udarac ka golu i postigao fenomenalan pogodak.

Igrao se 9. minut kada su gosti stigli do prednosti, a onda je u 34. minutu domaćin uspeo da izjednači rezultat.

Lozano je dobio loptu na ivici kaznenog prostora, šutirao je, lopta je imala putanju parabole, a Adan je očajno reagovao, umesto da odbije loptu u polje ili korner, odbio ju je u mrežu za konačnih 1:1.

Druga utakmica koja se igra na stadionu "Vanda Metropolitano" igra se 16. januara.