subota 09.12.2017.
20:55

Fudbaleri Olimpijakosa slavili su u 14. kolu grčke Super lige.

olympiacos.org

Ekipe iz Pireja došla je do nova tri boda na gostovanju Panetolikosu, slavili su aktuleni šampioni rezultatom 1:4 (1:1).

Poveli su već u šestom minutu preko Fortunisa, ali je Engles autogolom vratio utakmicu na početak u 27. minutu susreta.

Ipak, u nastavku igre za samo četiri minuta Oli stiče dva gola prednosti, najpre je u 62. minutu drugi gol postigao Fortunis, da bi Iranac Ansarifard bio strelac u 66. minutu.

Upravo je Ansarifarda 10ak minuta kasnije zamenio bivši napadač Partizana Uroš Đurđević, koji je uspeo da se upiše u listu strelaca za 15ak provedenih minuta na terenu. On je mrežu Panetolikosa pogodio u prvom minutu sudijske nadoknade.

Đurđević je tako došao do svog trećeg ligaškog gola u "crveno-belom" dresu, a Olimpijakos je zahvaljujući novoj pobedi ostao na čelu tabele sa 29 bodova.