Drama u Rimu, heroj Toti!

sreda 01.02.2017.
23:03

Rimljani na jedite jade stigli do polufinala Kupa i duela sa gradskim rivalom Lacijom.

BETA/AP Photo/Gregorio Borgia

Jedina večerašnja utakmica četvrtfinala italijanskog Kupa odigrana je u Rimu, gde je domaća Roma tek u poslednjim sekundama meča uspela da savlada Ćesenu i izbori plasman u polufinale.

Na kraju - 2:1 za Rimljane, a gol odluke postigao je Frančesko Toti sa bele tačke.

Golova nije bilo sve do 68. minuta, kada je El Šaravi asistirao Džeku, a napadač domaćih zatresao mrežu za vođstvo od 1:0.

Činilo se da posle ovog gola Roma beće imati većih problema, ali gosti su uzvratili preko Garitana samo pet minuta kasnije za izjednačenje na 1:1.

Ovaj rezultat ostao je na snazi do poslednjih sekundi ovog meča, a onda su domaći iznudili jedanaesterac koji je u gol pretvorio Toti za slavlje na ''Olimpiku'' - 2:1.