Dramatično u Madridu, produžeci odlučuju, sudija ''osakatio'' Bajern u finišu!

utorak 18.04.2017.
22:35

Pravu dramu doneo nam je večerašnji revanš u Madridu! Bajern anulirao prednost Reala iz prvog meča, ali će u dodatnih pola sata igrati sa fudbalerom manje na terenu. Oko isključenja Vidala tek će biti polemike.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

Bajern je bio opasniji u uvodnim minutima meča, prve dve prilike imali su Tijago Alkantara i Arjen Roben, ali je ostatak prvog poluvremena protekao u znaku Madriđana.

Real je bio mnogo opasniji i konkretnijim pogotovo u poslednjih petnaestak minuta tog dela igre.

Ređale su se šanse pred golom Manuela Nojera, dva puta je Ronaldo bio u odličnim prilikama, opasno su pretili i Karvahal, Serhio Ramos, zatim Toni Kros i pravo je čudo kako domaći nisu poveli do odlaska na odmor.

I kako to obično biva, posle velikog broja promašaja, usledila je kazna na drugoj strani.

To se Madriđanima dogodilo početkom drugog poluvremena, u 51. minutu igre, kada je Kasemiro u svom kaznenom prostoru oborio Robena, a za sudiju Kašaija nije bilo dileme - jedanaesterac za Bajern. Sigurno i precizno ga je izveo Robert Levandovski i Bajern je poveo sa 1:0!

Samo minut kasnije, mogli su gosti i da dupliraju prednost, Vidal je bio u odličnoj prilici, ali njegov volej udarac sa desetak metara nije bio dovoljno precizan.

Ipak, ekipa Reala je uspela da se oporavi od ovog šoka, ponovo su dmaći preuzeli kontrolu na terenu i rezultat je konačno stigao u 76. minutu. Kasemiro je izdržao jedan duel na sredini terena, a onda uputio odličan centaršut u kazneni prostor za Kristijana Ronalda, koji između Boatenga i Lama uspeva da zahvati loptu na pravi način i pošalje je u mrežu - 1:1!

Međutim, nešun minut kasnije, usledio je novi šok za domaće!

Posle duge lopte u kazneni prostor Reala, Miler je pokušao da je prosledi ka Levandovskom, ali u pokušaju da otkloni opasnost, Serhio Ramos nespretno šalje loptu u sopstvenu mrežu - 1:2!

Igrao se 77. minut i tada je praktično sve krenulo ispočetka, s obzirom da je Real u Minhenu slavio istim rezultatom.

Tu nije bio kraj obrtima večeras, ali ovoga puta zahvaljujući blago rečeno diskutabilnoj odluci sudije Viktora Kašaija.

On je, naime, jedan start na loptu Artura Vidala na sredni terena okarakterisao kao prekršaj za žuti karton, odnosno za isključenje, s obzirom da je fudbaler Bajerna već imao jednu javnu opomenu.
Protesti gostiju nisu imali efekta i Bajern je morao danastavi sa igračem manje, a Karlo Anćeloti je odlučio da iz igrepovuče Levandovskog i na teren pošalje Džošuu Kimiha.

Do isteka 90 minuta igre, pokušao je Modrić sa dvadesetak metara, nije bio precizan, a s obzirom da više prilika nije bilo, meč je otišao u produžetke.

49 Komentara

Phenomenal
Wednesday, 19.04.2017
09:03

Kriminalno sudjenje u korist spanskih klubova, sou. Pomaze se Atletiku i Realu maximalno ali je Barsa master nad masterima za kradju...

ADIS-M-UNTD
06:34

Ako je cilj da spanski klubovi igraju finale pa treba odma da tako urade a da ostali klubovi se koncetrisu na prvenstva a ne da putuju i da igraju utakmice LS. Ovo je sramota bez video tehnologije engleski,njemacki,francuski i italijanski klubovi nece igrati finale LS. Pod hitno ti savezi da traze uvodzenje video tehnologije i sudca koji ce pogledati snimku i javiti glavnom sta je vidio jednostavno je tako drugog izbora nema ove sporne situacije kod golova,ofsajda i crvenih kartona se moraju dodatno pregledavati jer fudbal vise nije fudbal radi sudija. Vidjet cemo barsu juve i kako ce biti sudzeno ocekujem bar jedan penal.sudzen za barsu.

BenkovackiManitas31*
04:22

Vrhunski fudbal, zaista sam uzivao. Nesto sto Real i Bajern nikad je propuste da nam priuste. Sudijske greske su postojale ali koga briga pokraj atomskog fudbala

xenon 1989
Tuesday, 18.04.2017
23:46

Bayern nije imao nikakve šanse protiv ovako raspoloženog Kassaia.

Колатерална Штета
23:37

2 nepostojeća penala i čist drugi žuti karton za Vidala, klizao je 5 metara pre nego što je stigao da startuje i na kraju sa obe noge zakačio Asensija

devil
23:31

vjerovatno najbolja 2tima trenutno u svijetu,juve možda ima bolju odbranu ali ofanzivno im ne moze parirat,e sad ko je bolji odlučuju nijanse.Lično meni je puno više pokazao bajern u ova dva meča kad su igrali 11 na 11,u obje utakmice odlučili crveni i to je to.O suđenju je više suvišno pričat,protekcija reala i barse traje godinama pa svake sezone isto nikad ni jedni nisu načisto došli do kraja

Saša MKD
23:29

Ala se raspisali navijači Mesija, znaju da sutra uveče neće smeti da se pojave a kamoli da napišu nešto...

myspace
23:20

Vidal cist start ni govora o kartonu, sudija je prakticno resio mec kartonom, jer je Anceloti mora da izvrsi izmene. ronaldov gol 3 ofsajd cist. ali koliko se secam Bajern je prosle godine prosao na slican nacin Juve. Voleo bih polufinala Atletiko-Real, Borusija-Juve.

Ponos Srbije
23:19

Sramota,najogavniji klub na svetu

TOPGUN 123
23:17

uefa ovo je velika sramota guraju se real i barsa ljudi reagujte vidite ove krađe ovo nije humano dabogda umro sad ja ako je ovo normalno bajern debelo ostecen DEBELO

Lecter
23:10

Pokrase ih nocas samo tako.

djomla1990CFC
23:00

Volio bih samo da vidim jednu situaciju u kojoj je sudija vcrs donio ispravnu odluku..Nepostojeci penal,nepostojeci crveni,pa gol iz ofsajda ronalda,pa gdje je drugi zuti za kazemira,pa sviranje ofsajda levandovskom,i ima ih jos..Ovog sudiju zatvoriti u zatvor,mala bi kazna bila..

22:40

Zasluzio je Vidal taj crveni ranije, nista ozbiljniji nije bio ni start Kazemira za penal. Na kraju, tom Bajernu su svirana dva penala u dva meca od kojih jedan nije postojao 100% a drugi je mogao i nije morao da se svira..Toliko..

Boixos_Nois
22:49

Sve je to OK. Ali gdje je crveni za Kazemira?

Boixos_Nois
22:51

I situacija kad Levandovski izlazi sam na navasa a sudija svira ofsajd?

NIKE
22:39

Španski fudbal je na ovom mjestu samo radi sudija, pogledajte kako je Barca izbacila PSG, pa Atletikov penal protiv Lestera, pa sad ovo za Real, još samo jednom da mi netko kaže da je ova kamilica najjača liga, Primeru treba izbaciti iz Evrope jer su sramota za fudbal svi do jednog. Zaboravio sam one penale za Sevilju protiv Lestera, da su pametne ostale lige da se dogovore i izbace ove simulante i kriminalce, garantujem da bi LŠ bila duplo pravednije takmičenje.

Dača
22:59

I kao šlag na tortu Real daje gol iz ofsajda.

Nikki92CFC
23:07

Upravo to. Sudija osakatio PSG, pa Lester i evo sad Bajern. Svi spanski timovi su smesni. Ovo danas je bila velika kradja. Umesto Kazemira opravdano on iskljucuje Vidala neopravdano. Drugi i treci golovi Ronalda cist ofsajd. A i u prvom mecu je ostecen Bajern.

fcb
22:39

I onda madridjani pričaju o suđenju. Vidal dobija crveni, potpuno neopravdano, čist start na loptu, a samo minut prije toga sudija oprosti Kazemiru čist drugi žuti odnosno crveni.

Nikolaus
23:00

Ako neko nije pozvan da prica o sudjenju onda su to navijaci Barse.

NEMANJA RM
23:57

Brate mi smo dobri sa sudijama a i vi ste ali tesko dva puta zaredom da bude,Real je bolji tim u ovom dvomecu i trebao je da resi utakmicu jos u Minhenu tako da ova dva mala ofsajda ne treba da te nerviraju ,bilo proslo,bice opet :D

Boixos_Nois
22:38

Još jedna pljačka u nizu.. Kako ih više nije sramota?

bonfim
23:22

rece navijac kraljice kradja...xaxaxa...

Brat Sergio Return_
23:29

Placi, placi. Ide odbrana naslova!

22:38

Cist start. On top of that Casemiro je postedjen 2 puta. Sramota.

MSSZRMK
01:08

Vidal je prvi postedjen u 48. minutu.

Don Andres
22:38

situacija kad levandovski izlazi sam na navasa sudija svira ofsajd a ni govora o istom, marselo ga drzi u igri. 80. minut kazemiro morao da dobije 2. zuti. vidalov start nije bio ni za prekrsaj a kamo li za 2. zuti. zamolio bih navijace reala da vise ne pominju sudjenje.

Boixos_Nois
22:50

Što je najsmiješnije isti sudija je pomogao ovom Uefinom klubu i 2012 godine isto protiv Bayerna,,, Penal + gol iz ofsajda Ronalda

CR7
23:04

Zamolio bih navijace Barse da ne pricaju o sudjenju,posto vi imate najvise pomoci,ali da i Real ima pomoci ali ne toliko.Ovo se vratilo Bajernu prosle godine.