Dve "rakete", Betis došao do boda posle velikog zaostatka

petak 03.11.2017.
22:51

Ekipa Hetafea je danas imala veliku prednost na gostovanju Betisu, ali nisu slavili.

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

Hetafe je umalo napravio iznenađenje danas, Betis je imao preko 70% poseda lopte, ali je na kraju umalo izgubio.

Betis je uspeo da izjednači u finišu meča na 2:2, iako je gubio sa 2:0 nakon prvog poluvremena.

Do prvog gola gosti stižu u 18. minutu nakon slobodnog udarca koji je izveo Antunjes, Bergara je bio najprisebniji i poslao je loptu u mrežu za 0:1.

U 34. minutu gosti stižu i do drugog gola iz drugog udarca na gol, Portiljo je bio strelac, imao je i sreće jer je prvo lopta došla do njega, a nakon toga je i zakačila nekog od igrača Betisa na putu ka golu.

Napadao je Betis i napadao, a do gola je stigao u 68. minutu kada je Kristijan Teljo dodao loptu Sanabriji, a ovaj je snažno šutirao u donji desni ugao za 1:2.

Betis do izjednačenja stiže zahvaljujući još jednom sjajnom udarcu, ponovo je Teljo dodao loptu, Budebuz je ovoga puta opalio i pogodio sada drugu stranu gola golmana Hetafea za konačnih 2:2.

Nakon 11 odigranih utakmica Betis je sakupio 17 bodova i nalazi se na 8. mestu na tabeli Primere, dok je Hetafe do sada sakupio 13 bodova i nalazi se na 10. mestu.