Eibar izenadio Granadu

ponedeljak 24.08.2015.
22:21

Ekipa Eibara ušla je u novu sezonu Primere pobedom, danas su na gostujućem terenu savladali ekipu kojoj predstoji borba za opstanak po svim prognozama, Granadu.

Sportske.net

Granada je veoma loše počela na početku ove sezone, predstoji joj po svemu sudeći velika borba za opstanak, dok sa druge strane Eibar je ostvario veoma vrednu pobedu na gostujućem terenu.

Na kraju je gost slavio sa 1:3 (0:2).

Do 22. minuta nije bilo ozbiljnijih situacija pred oba gola, da bi u pomenutom minutu Eibar došao do prednosti.

Luna je centrirao, Adrian je dočekao centaršut i odličnim šutem pogodio mrežu golmana Fernandeza za 0:1.

Samo 13 minuta kasnije novi gol u mreži Granade. Ponovo je Luna ubacio loptu u šesnaesterac, a ovoga puta je Gonzalo Eskalante uspeo da se izbori za šut i da postigne drugi gol za svoju ekipu.

Ipak, Ročida je doneo nadu za svoju ekipu u pravo vreme, postigao je gol u 50. minutu, ali je njegov tim samo 7 minuta kasnije ostao bez jednog igrača.

Sudija je možda bio i prestrog, Salva Ruiz je dobio crveni karton, a Granadi je posao bio znatno otežan do kraja utakmice.

To su gosti iskoristili, postigli su gol u 67. minutu preko Aruabarene koji je glavom postigao svoj prvi gol ove sezone i tako stavili do znanja domaćinu da nemaju šanse u ovom meču.