Englezi otkrili, tuča u Palasu, Milivojević izvukao deblji kraj?!
Vest koja je snažno odjeknula ovog popodneva, ali još uvek nezvanična.
Povezane vesti
Šokantna vest stiže sa Ostrva, dan posle utakmice između Arsenala i Kristal Palasa, koja je sinoć završena bez pobednika i bez golova, u najkraćem - miroljubivo.
Ali, prema saznanjima britanskog ''Dejli Mejla'', dan ranije na treningu Palasa nikako nije bio miroljubivo, i to kada je u pitanju odnos reprezentativca Srbije i kapitena engleskog premijerligaša Luke Milivojevića i Mičua Bačuaija.
Pomenuti izvor navodi da je tokom treninga došlo do tuče dvojice pomenutih igrača, a da je, izgleda, Milivojević izvukao ''deblji kraj'', pošto je navodno završio na zemlji posle Bačuaijevog udarca.
Trening je bio intenzivan, navodno je Milivojević ''napucao loptom'' Bačuajia, koji je žestoko odreagovao i na kraju su saigrači morali da ih razudvajaju.
Milivojević je sinoć odigrao gotovo čitav meč, Bačuaji je bio na klupi za rezerve.

0 Komentara