Autor: Beta Beta
sreda 22.02.2017.
13:04
Izvor: Beta

Fudbaler Monaka Radamel Falkao rekao je da veruje da njegova ekipa može da odigra bolje i pobedi u revanšu osmine finala Lige šampiona protiv Mančester sitija.

Beta/AP Photo/Claude Paris

"Sve je i dalje otvoreno za revanš, ništa još nije gotovo. Verujem da možemo bolje da odigramo kod kuće i da pobedimo", rekao je Falkao posle utakmice.

Fudbaleri Monaka izgubili su sinoć u Mančesteru od Sitija sa 3:5 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Dvostruki strelac za Monako bio je Radamel Falkao, koji je golove postigao u 32. i 61. minutu. On je imao veliku priliku da još jednom zatrese mrežu Sitija, ali nije iskoristio jedanaesterac u 50. minutu.

"Možda nam je nedostajalo malo inteligencije. Ekipa poput Sitija to ne prašta", rekao je Falkao koji je ove sezone postigao 24 gola na 29 utakmica u svim takmičenjima.

Revanš utakmica osmine finala Lige šampiona izmedju Monaka i Mančester sitija igraće se 15. marta u Kneževini.