Autor: Beta Beta
nedelja 14.12.2014.
20:17
Izvor: Beta

Fiorentina lako izašla na kraj sa domaćom Ćezenom, koja je do jedinog pogotka stigla posle komičnog autogola Stefana Savića.

Beta/AP Photo/Marco Vasini

Fudbaleri Fjorentine pobedili su večeras na gostovanju Ćezenu sa 4:1 u 15. kolu Serije A.

Vođstvo Fjorentini na večerašnjem meču doneo je Borha Valero u 44. minutu, a prednost je duplirao crnogorski fudbaler Stefan Savić u 48. minutu.

Isti fudbaler bio je strelac i u 60. minutu, ali je poslao loptu u svoju mrežu! Na 3:1 povisio je Gonzalo Rodriges u 79. minutu, dok je konačan rezultat postavio Mounir El Hamdui u trećem minutu sudijske nadoknade.

Golove možete da pogledate OVDE.

Fiorentina je, posle ove pobede, sedma na tabeli Serije A sa 23 boda, dok je Ćezena pretposlednja sa samo osam osvojenih bodova.

U poslednjem kolu 15. kola Serije kasnije večeras se sastaju Milan i Napoli.