Francuzi po starom, haos u Sent Etjenu, sudija prekinuo meč!

subota 23.04.2022.
21:00

Još jedna nemila scena u Ligi 1.

@ASSEofficiel/Twitter

Utakmica 34. kola francuske Lige 1 između Sent Etjena i Monaka prekinuta je u 66. minutu zbog vatrometa na tribinama gde su smešteni navijači domaće ekipe.

Prekid se dogodio pri rezultat 3:1 za "kneževe", a sudija Dešepi je posle konsultacija sa delegatom odlučio da prekide susret.

Navijači "zelenih" nezadovoljni su rezultatima i upravom kluba, ekipa se grčevito bori za opstanak i trenutno se nalazi na 18. poziciji koja vodi u baraž za ekipom iz Lige 2 za mesto u eliti.

Ben Jeder i Foland doneli su Monaku veliko vođstvo u razmaku od samo dva minuta, da bi u 42. Kazri sa penala smanjio zaostatak.

Kolodžiejdžak je zatresao sopstvenu mrežu u 61, da bi pet minuta kasnije navijači ispalili vatromet.

Ove sezone, francuski fudbal ima ogromnih problema sa neredima navijača koji su prekidali meč zbog divljanja na tribinama, ali i na terenu...