Frankuft slavio u Bremenu

nedelja 20.11.2016.
19:24

Ekipa Ajntraht Franfurta slavila je u gostima ekipi Verder Bremana u okvriu 11. kola nemačke Bundeslige.

BETA/AP Photo/Michael Probst

Izabranici Nike Kovača uspeli su da preokrenu rezultat na "Vezerstadionu" i odnesu sva tri boda.

Na kraju je bilo 1:2 (0:1), najzaslužniji za preokret bio je Barkok, koji je postigao gol u 90. minutu meča.

Poveli su domaći u 38. minutu preko Griliča, koji je sjajno prihvatio dubinsku loptu Nikolasa Mojsandera. Nakon odličnog prijema, Austrijanac je jako dobro zahvatio lopti, golman gostiju nije imao šansi.

Izjednačio je Aleks Mejer nakon sedam minuta igre u drugom poluvremenu, da bi pobedu doneo pomenuti Ajmane Barkok, lepim udarcem u poslednjem minutu regularnog toka.