utorak 07.07.2020.
20:44

Srbin je odradio i poslednji meč suspenzije.

fulhamfc.com

Fudbaleri Fulama vezali su treću pobedu u Čempionšipu, ovoga puta slavili su na "Siti Graundu" u Notingemu sa 0:1 (0:1).

Poveli su u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, sjajan gol postigao je Hari Arter.

Iskusni vezista je na trenutak izgubio loptu pred kaznenim prostorom rivala, ali je uspeo da je vrati u svoj posed, podigne se i iz okreta pošalje projektil u mrežu Foresta za 1:0.

U drugom poluvremenu nešto bolja igra Notingema, ali golova nije bilo, pa su "Kotidžeri" slavili i treći put zaredom.

Podsetimo da je Aleksandar Mitrović bi van protokola i na ovom susretu zbog suspenzije. Reprezentativac Srbije je zaradio zabranu igranja na tri utakmice, jer je u susretu sa Lidsom laktom udario protivničkog igrača, pa je retroaktivno kažnjen.

Ekipa iz Londona je bez svog najboljeg strelca upisala tri pobede i zadržala šanse za direktan plasman u Premijer ligu.

Mitrović je i pored suspenzije u vrhu liste strelaca Čempionšipa, deli prvo mesto sa Olijem Votkinsom iz Brentforda, obojica su postigla po 23 pogotka, mladi Englez ima dve asistencije više.