utorak 08.03.2022.
22:39

Velika pobeda, Mitar gazi!

AP Photo/Armando Franca

Fudbaleri Fulama večeras su razbili u gostima ekipu Svonsija rezultatom 5:0 u 36. kolu Čempionšipa.

Kao što smo već pisali, Mitar je odmah na početku drugog dela pogodio za 0:1, ali ne treba zaboraviti da je krajem prvog poluvremena Svonsi ostao sa igračem manje pošto je isključen Mening.

Nakon toga, Fulam je sa igračem više ubedljivo pobedio, nakon Mitra, autogol je dao Kabango u 52. minutu, potom je Bobi Rid pogodio u 73. i sve je bilo gotovo.

Svonsi je uspeo da smanji u 75. minutu golom Piroa, ali je onda Neko Vilijams postigao dva gola u 77. i 85. minutu za 1:5.

Fulam je tako ostao lider na tabeli i na korak od direktnog plasmana i titule u Čempionšipu, a Mitar gazi ka rekordu, fali mu još samo sedam golova...