Golman upropastio sve, Mihina Bolonja poklonila bod!

petak 12.02.2021.
22:41

Mihajlović i Inzagi podelili bodove.

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Bez pobednika u duelu dvojice proslavljenih fudbalera u Seriji A i dvojice bivših trenera Milana, Bolonja Siniše Mihajlovića i Benevento Filipa Inzagija odigrali su 1:1.

Nije prošao ni minut, a Bolonja je povela.

Ekipa Siniše Mihajlovića je došla do prednosti u 55. sekundi utakmice, Musa Berou je napravio dar-mar u kaznenom prostoru,lopta je stigla do Sansonea koji je imao prazan gol ispred sebe - 1:0.

Benevento je mogao do izjednačenja u 16. minutu utakmice kada je Kaprari pogodio stativu, a do kraja poluvremena je Bolonja imala šansu preko Tomijasua i Sansonea.

U 60. minutu utakmice izjednačenje.

Gužva u kaznenom prostoru Bolonje, veliki broj grešaka u pola minuta i jednih i drugih, ali je ključnu napravio golman Bolonje Skorupski, Viola je dobio loptu i petom je poslao u mrežu,na veoma elegantan način, čisto da nadomesti svu nespretnost i jednih i drugih.

Do kraja dekocentrancija i jednih i drugih, smetalo im je i hladno vreme, kiša i loš teren.