Autor: Beta Beta
petak 17.02.2017.
23:24
Izvor: Beta

Fudbaleri Granade slavili su na svom terenu u prvoj utakmici 23. kola španske Primere.

EPA/MIGUEL ANGEL MOLINA

Granda je bila ubedljiva protiv Betisa, na kraju je bilo čak 4:1 (3:0), u prvoj utakmici 23. kola španske Primere.

Granada je do 65. minuta vodila 4:0, posle dva gola Adrijana Ramosa, kao i pogocima Medija Karsela-Gonsalesa i Andreasa Pereire.

Oba tima ostala su u 66. minutu sa po 10 igrača, pošto su se potukli Nauel Levija iz Betisa i Pereira redova domaćina. Gosti su u 75. minutu uspeli da smanje prednost domaćina golom Petrosa.

Granadi je ovo bila prva pobeda u prvenstvu, odnosno četvrta u sezoni, ali i prvi trijumf sa više od jednog gola razlike. Ekipa je ove sezone odigrala 25 utakmica u svim takmičenjima i prvi put je postigla dva gola, odnosno samo u dva meča pre toga je uspela da postigne više od jednog gola.

Granada je pretposlednja na tabeli sa 16 bodova, koliko ima i Hihon, ali meč manje. Betis je 13. na tabeli sa 24 boda.