Autor: Beta Beta
subota 05.12.2015.
23:28
Izvor: Beta

Strateg Bajerna izjavio je da je preveliki broj promašaja u prvom poluvremenu duela sa Borusijom iz Menhengladbaha koštao njegov tim poraza.

BETA/AP Photo/Martin Meissner

Trener fudbalera Bajerna iz Minhena Pep Gvardiola rekao je danas da su promašaji u prvom poluvremenu koštali njegovu ekipu poraza od Borusije iz Menhengladbaha.

"Igrali smo veoma jako u prvom poluvremenu i stvorili smo puno prilika. Nažalost, nismo uspeli da ih pretvorimo u gol. Posle golova Borusije malo smo i izgubili našu igru", rekao je Gvardiola za nemačke medije.

Bajern je danas pretrpeo prvi poraz u Bundesligi ove sezone, pošto su u gostima poraženi od Borusije Menhengladbah sa 3:1, u 15. kolu takmičenja.

Trostruki uzastopni šampion Nemačke sada ima učinak od 13 pobeda, jednog poraza i jednog remija. Bajern je i dalje prvi na tabeli Bundeslige sa 40 bodova.