HAOS U SOLUNU - Prekinut meč PAOK - Olimpijakos!

sreda 02.03.2016.
20:55

Skandalozne scene stižu večeras iz Grčke, sa utakmice polufinala Kupa Grčke između PAOK-a i Olimpijakosa.

Beta/AP Photo/Petros Giannakouris

Tenzije koje prate duele grčkih crno i crveno-belih i večeras su kulminirale teškim incidentima i prekidom utakmice.

Meč je prekinut u samom finišu, pri vođstvu Olimpijakosa od 2:1, posle isključenja strelca vodećeg gola za domaće Roberta Maka.

Takođe, i trener gostiju Marko Silva pogođen je u leđa flašom vode, a onda su navijači PAOK-a počeli da ubaciju šta su dohvatili, na teren, policija nije uspela da smiri situaciju i na kraju je odlučeno da se utakmica prekine.

Kada su u pitanju golovi, PAOK je poveo već u devetom minutu golom Maka, a preokret gostima iz Pireja doneli su Kambijaso u 27. i Fuster u 56. minutu meča.

Naš Luka Milivojević je od prvog minuta bio na terenu ''Tumba'' stadiona.