sreda 20.01.2021.
21:24

Jedan gol vredan tri boda.

EPA-EFE/Kiko Huesca

U utakmici 19. kola španske La Lige, fudbaleri Hetafea savladali su večeras na svom terenu ekipu Ueske sa 1:0, u utakmici 19. kola španske La Lige.

Gol odluke je postigao Mauro Arambari u 69. minutu meča. Njega je pravovremeno uposlio Karlos Alena, a Arambari je umakao pažnji defanzivaca gostijui iskosa sa desne strane poslao loptu kroz noge golmanu Fernandesu.

Pobedi Hetafea doprineo je i reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović, koji je večeras odigrao svih 90 minuta u veznom redu domaćeg tima.

Hetafeu je ovo šesta pobeda u Primeri i sa 23 boda zauzima devetu poziciju na tabeli, dok je Ueska poslednjepasirana sa 12 osvojenih bodova.

U narednom kolu, Hetafe će gostovati Atletik Bilbau, dok će Ueska dočekati Viljareal.