nedelja 17.01.2021.
17:23

Pobeda Bajerna, ali su imali dosta sreće.

EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS

Ekipa Bajerna je savladala Frajburg sa 2:1 u okviru 16. kola Bundeslige, nešto teže nego što se očekivalo.

Prošlo je samo 6 minuta dok nismo videli prvi gol na utakmici.

Tada je viđena sjajna akcija,Miler upošljava Levandovskog koji lagano šalje loptu u mrežu za 1:0.

Mirisalo je na laganu pobedu Bajerna, propustili su par prilika da uvećaju prednost, a onda ih je šokirao Petersen u 62. minutu. Izveden je korner, lopta je došla na drugu stativu gde je bioPetersen koji šalje loptu u mrežu za 1:1.

Ipak, sve je došlo na svoje mesto.

U 75. minutu centaršut sa leve strane, Sane je bio u kaznenom prostoru, vratio loptu Mileru koji šalje žabicu u mrežu.

Bajern je strepeo na samom kraju utakmice. Frajburg je krenuo hrabro, šutnuo i pogodio prečku, skinuo je sneg sa nje, potom smo videli i jednu polupriliku Hoflera, ali je ostalo 2:1.

Uglavnom, Bajern je stigao do nove pobede i sada je na četiri boda više ispred drugoplasiranog tima, a danas je pobeda mogla biti i ubedljivija da je domaćin iskoristio svoje šanse na vreme.