utorak 28.03.2017.
19:53

U prijateljskim mečevima danas su reprezentativci Hrvatske ubedljivo poraženi od Estonije. Pobeda Bosne i Hercegovine.

EPA/VALDA KALNINA

Bosna i Hercegovina je danas igrala prijateljsku utakmicu u Elbasanu protiv Albanije, uspeli su na kraju da ostvare pobedu od 2:1.

Edin Džeko je svojim 50. golom za reprezentaciju doveo goste u prednost, a Senad Lulić je u 43. minutu povećao na 0:2.

Domaćima gol utehe postiže Balaj u 69. minutu meča.

Igrali su danas i naše druge komšije, reprezentacija Hrvatske, a oni su u izmenjenom sastavu poraženi od Estonije sa veoma ubedljivih 3:0.

Luts, Vasiljev i Zenjov su postigli golove za Estoniju.

Najveći problem za Hrvatsku, ali i za Juventus, jeste povreda Pjace koji je povredio koleno i koji je na štakama izašao sa terena.

Slavila je i Makedonija i to veoma ubedljivo (3:0), Spirovski je postigao prvi, a Goran Pandev naredna dva za naše južne susede.

Izdvajamo još i utakmicu Rusije i Belgije, igralo se na stadionu u Sočiju.

Domaćin je poveo preko Vasina, ali su Miraljas i Benteke preokrenuli rezultat i to na 3:1. Miraljas je golom iz penala izjednačio, da bi igrač Kristal Palasa uspeo da postigne dva gola do kraja poluvremena.

Ipak, domaći uspevaju da stignu do izjednačenja do kraja utakmice, a strelci su bili Mirančuk i Bukarov.