I bogati plaču, PSŽ traži pomoć Vlade!
Ni katarski novac nije svemoguć.
Povezane vesti
Povratak Milana Rastavca, hoće li biti ''treća sreća''? Startuje protiv Marka Nikolića!
PAOK po notama Andrije Živkovića pokorio Pirej, Nikolićev AEK doživeo šokantnu eliminaciju iz kupa!
Kako je Porto “pobedio” Lisabon?
Ronaldo ne prestaje da ''rešeta'', ali uzalud - Al Nasr izgubio i veliki derbi, titula sve dalje!
Imamo fenomenalnu sezonu u Ligi 1.
Deluje da PSŽ nije više nedodirljiv, Lion i Lil su se pokazali kadrim za 'jurnjavom' sa Poketinovim novim timom.
Ono što kvari utisak, a ponajviše finansije klubova - sa tim i transfer želje, jesu neisplaćeni TV ugovori. Mediapro je prekršila dogovor, jasno COVID-19 utiče na sve.
Medijska grupacija se obavezala da će plaćati klubovima ukupan iznos od 800 miliona evra godišnje do 2024. godine. Prve dve rate nisu uplaćene, uplaćeno je tek 100 miliona evra. Petog oktobra je trebalo da 'legne' 172.3 a decembra 152.5 miliona evra.
Rezultat svega jesu finansijske nedaće francuskih klubova, pa čak i PSŽ spada u tu grupaciju.
Šampion Francuske koristi pomoć države kako bi platitili 400 zaposlenih od 700 ukupno, ne uključujući fudbalere. PSŽ je već ozvaničio gubitak od 124 miliona evra zbog tekuće pandemije.
0 Komentara